Kontakt oss

Vi er medlem av rørkjøp kjeden, noe som gjør at vi stiller med mer kompetanse, bedre priser og enda høyere krav til at vi leverer et godt stykke arbeid.

Besøk oss

Velkommen innom for en prat eller om du trenger noe materiell

Bjønneveien 7, 4879 Grimstad

ring oss

Vårt sentralbord er åpent alle hverdager fra 07:30 - 15:30. Se ansattliste for mobilnummer

47 91 84 00

epost

Send oss en epost til vår felles epost eller se ansattliste for personlige adresser

post@osterhusror.no

Våre ansatte

En bra gjeng med dyktige fagfolk!

Lars Anton Bjellerås

daglig leder

Roald Lien

saksbehandler/rørlegger

Kim Langemyr

rørlegger

46 87 87 88
kim@osterhusror.no

Nikolai

Rørlegger

45 39 15 70
nikolai@osterhusror.no

Espen Westad

rørlegger

90 18 83 63
espen@osterhusror.no

Knut Klemmetsen

rørlegger

48 45 02 03
knut@osterhusror.no

Arne Kristian Bråstad

Voksenopplæring

90 52 79 48
arne@osterhusror.no

Kristoffer Esketveit

Rørlegger

91 78 81 17
kristoffer@osterhusror.no

Ole Martin Jacobsen

Rørlegger

91 15 58 66
ole.martin@osterhusror.no

Er du vår neste rørlegger?

Close Menu